Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View

  • 35 m²

Om van uw vakantie in Dubai te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View Dubai, gelegen op maar 1 km verwijderd van de Yacht Club en binnen slechts 13 minuten lopen van de Dubai Marina Yacht Club. Dit appartement van 35 m² ligt vlak om de hoek van de Almas Tower en biedt toegang tot een zwembad op het dak en een wellnesscentrum.

Als gasten verblijven in dit stijlvolle appartement in Dubai, hebben ze toegang tot een zitruimte voorzien van airconditioning. Bij deze accommodatie zijn een apart toilet, een douche en een wasmachine aanwezig voor uw comfort. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

Om uw comfort te verhogen, heeft Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View een eigen keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.

Het 1-badkamer appartement is in de Beach & Coast wijk van de stad en op 5 minuten te voet van Sovereign art gallery gelegen. De Emirates Golf Club ligt op 2 km afstand van deze stijlvolle accommodatie. Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View ligt op slechts 10 minuten te voet van de bushalte Big Boat tour start en het op een paar stappen verwijderd van metrostation Jumeirah Lake Towers.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View Dubai
Stonetree - Cozy 1 Bedroom - Near Metro
Mobiele prijsaanbieding

Stonetree - Cozy 1 Bedroom - Near Metro

203 m van de accommodatie
Vacationer Holiday Homes I Elegant Studio I Convenient & Central Stay In Jlt
Mobiele prijsaanbieding

Vacationer Holiday Homes I Elegant Studio I Convenient & Central Stay In Jlt

8.0
Heel goed 3 beoordelingen
245 m van de accommodatie
USD 261 USD 235
per nacht
Stunning 1Br L Jltl Steps To Metro!
Mobiele prijsaanbieding

Stunning 1Br L Jltl Steps To Metro!

7.7
Goed 3 beoordelingen
247 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum
    • Fietsen
    • Golfbaan

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Kapper
    • Tours/Ticketservice
    • Boodschappenservice
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Parasols
    • Ligstoelen
    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerJUM-GOL-ZLMDX
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View te vinden?
      Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View is in de Beach & Coast wijk van Dubai gesitueerd, binnen slechts 13 minuten te voet van de Yacht Club.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van dit stijlvolle Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View?
      Populaire plekken in de buurt van dit stijlvolle Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View zijn onder andere de Emirates Golf Club, de Yacht Club, de Dubai Marina Yacht Club.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View?
      Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View biedt privéparkeren voor de gasten.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Vaishali's bombay bites en Wolf & Friends Lounge restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View aangeboden?
      Ja, Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View?
      Bij Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View vinden gasten een eigen keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 35 m².
    • Hoeveel gasten kan Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View accommoderen?
      Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View biedt accommodatie voor tot 3 gasten.
    • Is er een zwembad in Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View?
      Ja, Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View heeft een zwembad op het dak.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Studio In Jlt Near Metro & Lake View Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten